Mirë se vini në Dispanseri Online Weed-Crew.net

Mirë se vini në shpërndarësin në internet Weed-Crew.net për kanabisin dhe produktet e kanabisit. Me fermat nga San Francisko CA në Denver CO, ne ju shërbejmë me të gjitha gjethet e marijuanës mjekësore, kanabis, produkte kanabisi dhe fara të brendshme, në raft të lartë, për një botë më të mirë kanabisi
Rreth neshDyqan Tani

PRODUKTET DHE SHËRBIMET TONA

DISPENZA ONLINE

Blej Barërat e këqija në internet

Blerja e barërave të këqija, marihuanë mjekësore në internet nuk ka qenë kurrë më e lehtë sesa me WeedCrew

GARANCIA E CILËSISË

100% Garanci e Cilësisë

Të gjitha produktet janë të testuara në laborator dhe ofrojnë 100% garanci të cilësisë për të gjitha produktet

24 / 7 SUPPORT

24 / 7 Mbështetja e klientit

Ne jemi online në baza 24/7 duke ofruar mbështetje para-shitëse dhe pas shitjes për të gjithë klientët përmes telefonatave, postës elektronike ose bisedës live

DËRGIMI DISKRETE POSTE

Postime diskrete me Ndjekjen #

Të gjitha paketimet janë të mbyllura trefish me letër silikoni dhe dërgohen si pako diskrete

Ne dërgojmë në të gjitha Shtetet e SHBA dhe në mbarë botën në mënyrë diskrete

Vizitoni dyqanin tonë për të gjitha produktet duke filluar nga marihuana mjekësore, kanabisi, kërpi, vaji i kërpit dhe më shumë… Nuk ka nevojë të shqetësoheni se sa larg jeni pasi ne ofrojmë transport falas për të gjitha porositë mbi 1000 dollarë dhe të gjitha paketat dërgohen me postë si pako diskrete si një përpjekje drejt duke arritur objektivin tonë për sigurinë 100% të klientit

Për klientët në Australi, blini personalisht në adresën e mëposhtme

Jemi të lumtur të njoftojmë se tani kemi një ambulancë fizike në Brisbane Australi, kështu që për ata klientë që preferojnë të ndalojnë dhe të blejnë personalisht, atëherë tani është koha. Klikoni për adresat më poshtë
Burimi frymëzues

Burimi frymëzues

“Unë nuk kam arsim. Unë kam frymëzim. Nëse do të isha i arsimuar, do të isha një budalla.

Edukimi për kanabis

Edukimi falas për kanabis. Informohuni dhe dini se çfarë është e duhura për trupin tuaj

Postimet globale

Me fermat në San Francisko CA, Denver CO dhe Amsterdam Holandë ne jemi në gjendje t'i shërbejmë paketave të transportit në SHBA dhe Evropë përtej kufijve ndërkombëtarë
  • Dërgesat e arritura 96% 96%
  • Siguria e paketimit 100% 100%
I OPTIMIZUAR PËR POROSIT ME MOBILE – Ne e kuptojmë se komoditeti për anëtarët tanë vjen me aftësinë për të porositur barërat e këqija në internet kur ata duan. Si i tillë, qëllimi ynë është ta bëjmë sa më të lehtë porositjen e barërave të këqija nga telefoni juaj, faqja jonë është plotësisht e përgjegjshme për celularin dhe ne punojmë vazhdimisht për të përmirësuar përvojën tuaj celular, sot pothuajse 70% ose anëtarët përdorin telefonin e tyre. Nëse hasni ndonjëherë ndonjë problem ose keni ndonjë reagim, ju lutemi na tregoni.
Aprovimi në të njëjtën ditë – Nuk ka ndjenjë më të keqe sesa të gjesh atë produkt që ke kërkuar dhe në nevojë të dëshpëruar dhe e gjete disi në internet ende duhen ditë në pritje të miratimit dhe konfirmimi i porosisë nuk ka ardhur ende. Ne jemi WeedCrew dhe sigurojmë konfirmimin e porosisë në të njëjtën ditë dhe dërgimin brenda natës për të gjitha porositë e shpejta dhe shpërndarjen në të njëjtën ditë për të gjitha porositë dhe dërgesat brenda distancave të lëvizshme (10 milje)

WhatsApp për përgjigje të shpejta