Добредојдовте во онлајн диспанзерот Weed-Crew.net

Добредојдовте во онлајн диспанзерот Weed-Crew.net за канабис и производи од канабис. Со фармите од Сан Франциско Калифорнија до Денвер CO, ние ви служиме со сите затворени, горни полици медицински лист марихуана, канабис, производи од канабис и семиња за подобар свет на канабис
За насСега продавница

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ И УСЛУГИ

ОНЛАЈН ДИСПЕНЗАР

Купете плевел на Интернет

Купувањето трева, медицинска марихуана преку Интернет никогаш не било полесно отколку со WeedCrew

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

100% гаранција за квалитет

Сите производи се лабораториски тестирани и обезбедуваат 100% гаранција за квалитет на сите производи

24 / 7 ПОДДРШКА

24 / 7 за поддршка на корисниците

Ние сме онлајн на основа 24/7 и нудиме претпродажба и поддршка по продажбата за сите клиенти преку повик, е-пошта или разговор во живо

ДИСКРЕТНО ПОПРАВУВАЊЕ

Дискретно испраќање пошта со Следење #

Сите пакувања се тројно запечатени со силиконска хартија и се испорачуваат како дискретни пакувања

Испраќаме дискретно до сите држави на САД и ширум светот

Посетете ја нашата продавница за сите производи кои се движат од медицинска марихуана, канабис, коноп, масло од коноп и многу повеќе... Нема потреба да се грижите колку далеку сте бидејќи нудиме бесплатна испорака за сите нарачки над 1000 долари и сите пакети се испраќаат како дискретни пакети како обид за постигнување на нашата цел за 100% безбедност на клиентите

За клиентите во Австралија, купувајте лично на адресата подолу

Драго ни е да објавиме дека сега имаме физички диспанзер во Бризбејн Австралија, така што за оние клиенти кои претпочитаат да застанат и да купуваат лично, тогаш сега е време. Кликнете за адресите подолу
Инспиративен извор

Инспиративен извор

„Немам образование. Имам инспирација. Ако бев образован, ќе бев проклета будала“.

Образование за канабис

Бесплатно образование за канабис. Информирајте се и знајте што е правилно за вашето тело

Глобална пошта

Со фармите во Сан Франциско Калифорнија, Денвер СО и Амстердам Холандија, ние сме во можност да им служиме на пакетите за испорака на САД и Европа преку меѓународните граници
  • Постигнати испораки 96% 96%
  • Безбедност на пакувањето 100% 100%
ОПТИМИЗИРАНО ЗА НАРАЧКИ ПО МОБИЛНО – Ние разбираме дека удобноста за нашите членови доаѓа со можноста да нарачаат трева онлајн кога сакаат. Како таква, нашата цел е да го олесниме нарачувањето трева од вашиот телефон што е можно поедноставно, нашата страница е целосно одговорна за мобилни телефони и ние работиме постојано на подобрување на вашето искуство со мобилни телефони, денес речиси 70% или членовите го користат својот телефон. Ако некогаш наидете на какви било проблеми или имате повратни информации, ве молиме известете нè.
ОДОБРУВАЊЕ ИСТИОТ ДЕН – Нема полошо чувство од тоа да го пронајдете производот што го баравте и очајно ви треба и некако го најдовте на интернет, сè уште се потребни денови за да се чека одобрението и потврдата за нарачката допрва доаѓа. Ние сме WeedCrew и обезбедуваме потврда на нарачката истиот ден и испорака преку ноќ за сите експресни нарачки и испорака истиот ден за сите нарачки и испораки на растојанија на возење (10 милји)

WhatsApp за брзи одговори